Nieuws & Mededelingen

Belangrijke informatie voor de A-teams seizoen 2010/11.
Omdat onze club snel groeit is het noodzakelijk geworden dat er meer door de leden en/of ouders aan activiteiten wordt overgenomen. Zo is het voor de leiders en ouders van deze teams noodzakelijk dat er op de thuis-speeldagen veld en/of bardienst wordt geregeld.
Velddienst

  • Velddienst  van 13.00u.- ca 17.00u. door o.a. leiders van A- teams te verzorgen. Dit houdt o.a..in:

1) ontvangen gasten in commissiekamer

2) wegwijzen naar kleedkamers en mogelijkheid bieden om kleedkamer af te sluiten bespreken; leider in dat geval een locker in commissiekamer laten gebruiken/”borg”moet daarin achtergelaten worden (bijv. autosleutels)!

3) helpen bij thee uitdelen (A) ; ook voor gastteam dit verzorgen

4) na gebruik kleedkamers schoon achter laten/droog trekken, ook de kleedkamer van de tegenstanders!!


Bardienst:
Tevens wordt verwacht dat enkele malen per jaar Dik wordt gesteund bij de bardiensten op zaterdagen van 13.00- 17.00u.

Voor zowel de veld als bardiensten zal een schema worden opgesteld. De data waarop er van de A-teams wordt verwacht deze in te vullen staan vermeld in het weekprogramma. De sectieleider zal een rooster hiervoor publiceren. Kan je niet dan wordt verwacht dat je zelf voor vervanging zorgt!

Scheidsrechters door A- spelers:
In het seizoen zal op alle spelers van de A- teams een beroep worden gedaan om 2-3x per seizoen een pupillen E of F wedstrijd te fluiten. Ook hiervoor geldt dat een rooster zal worden opgesteld. Indien je niet kan, wordt verwacht dat je zelf voor vervanging zorgt.
We hopen niet tevergeefs een beroep op iedereen te doen, want zonder jullie steun kunnen we niet! Alvast bedankt om er weer een mooi en succesvol seizoen van te maken.

Succes!
Meer informatie bij Ronald Raadsheer, sectieleider A, augustus 2010

Clubnieuws Algemeen nieuws
Bijeenkomst ouders en begeleiders van A-teams/spelers26 augustus 22:45
Binnenkort zal er een bijeenkomst worden georganiseerd voor alle ouders en begeleiders van de A-team spelers. Graag willen wij op deze avond(19.00-20.00u.) uitleg geven over het komend seizoen waarna u zelf een training kunt bijwonen. Meer nieuws over deze avond volgt via de site. Graag tot snel.
meer »
Trainingstijden26 augustus 22:30
De trainingstijden van de A-teams zijn vastgesteld op maandagen en woensdagen van 20.00u- 21.30u. Kijk voor eventuele wijzigingen altijd op de site voor het laatste nieuws. Afmelden? direct via je trainer per telefoon of sms.
meer »
Afmelden A-teams26 augustus 22:30
Afmelden A- teams - Afmeldingen voor trainingen: per telefoon of sms direct aan de trainer. Uiterlijk 2 uur voor aanvang van de training. - Afmeldingen wedstrijden: uiterlijk donderdag of 2 dagen voor de wedstrijd bij de leider van elk team. Binnenkort worden de namen van de leiders hier bekend gemaakt. Afmelden uitsluitend telefonisch!
meer »
A- teams26 augustus 22:00
Komend weekend staan de eerste bekerwedstrijden van de A-teams op de agenda. In de komende wedstrijden zullen de trainers en TC alle spelers beoordelen om dan in de 2e helft van september de teams vast te stellen voor de 1e periode tot aan de winterstop. De A- selectie bestaat uit de volgende spelers. Mis je iemand of is de opgave niet juist, dan graag even mailen aan ronald@xs2xl.nl In alfabetische volgorde: Bosma O. (Olaf) Brink RR. van den (Remy) Dieterman M. (Martijn) Dijk B.W. van (Boris) Dubbeldam L. (Loek) Gouw R. (Rick) Horst D. van der (Dennis) Jong J de (Joep) Klooster P. (Paul) Klooster R. (Rene) Klooster T. (Tommie) Kos J. (Jelmer) Makor P.E. (Paolo) Meijden JDC van der (Jim) Raadsheer R (Renck) Rigter M. (Mike) Schipper K. (Koen) Slinger M.M. (Mike) Slop B.D. (Bryan) Steenbeek BPJ. (Bas) Voortwis D te (Dion) Vries J.G. de (Jort) Wal O. de (Olaf) Walch O. (Olivier) Wierda J. (Jeroen) Woudenberg Y. (Yvar)
meer »

Meer nieuws
Ga naar archief